Minden rendben.

Szűrés törlése
TUDOK 2018
Létrehozva: 4 órája » Kategóriák: Legújabb

Gödöllőn tartották idén a TUDOK (Tudományos Diákköri Országos Konferencia) Társadalomtudományi szekciójának fordulóját, melyen gimnáziumunk három tanulója: Olasz Krisztina, Hrivik Áron Botond ès Fejes Márk vettek rèszt.
Mindegyikük kiválóan szerepelt, az országos döntőbe bejutott Fejes Márk a "Közelmúlt - közel múlt. A fekete március története" című előadásával!
Gratulálunk mindhármuknak és felkészítő tanáruknak Prantner-Zatykó Tündének!

A képen balról jobbra: Hrivik Áron Botond (12.h), Prantner - Zatykó Tünde tanárnő, Fejes Márk (12.h) és Olasz Krisztina (12.b)

Kitüntetés
Létrehozva: január 22. » Kategóriák: Legújabb

Szeriné Hipszki Györgyi, gimnáziumunk társadalomtudományi munkaközösségének vezetője, magyar nyelv -és irodalom, orosz szakos tanára, Paks kultúrájáért, hazai és nemzetközi elismertségéért végzett munkáért a „Paks Kultúrájáért” kitüntetést vesz át Szabó Péter polgármestertől a Magyar Kultúra Napján tartott városi ünnepségen.

Szívből gratulálunk!

Forrás: Paks-Press Hírügynökség

PAKSI VAK BOTTYÁN GIMNÁZIUM
OM: 036391
7030 Paks, Dózsa György út 103.
A weblap készítője: Govern-Soft Kft.