A pályaorientációs nap élményei
Létrehozva: 2018. december 17. » Kategóriák: Beszámolók

A színes programban bemutatkozott több magyarországi egyetem, diákjaink érdekes előadásokat hallgathattak többek között az okos épületekről, a média világáról. Egykori diákjaink élménybeszámolóiból tájékozódhattak egyes szakmák előnyeiről, tesztelhettek csokoládét, készítettek újrahasznosított anyagokból puffokat, ellátogattak a TelePaks stúdiójába, a Városi Könyvtárba, a Paksi Képtárba, és a Városi Múzeumba, ahol különleges foglalkozásokon megismerhették az ott folyó munkát. Pályaorientációs grafológiai és pszichológiai tanácsadáson vehettek részt, személyiségteszteket tölthettek ki.
A fotókért köszönet: Kissné Fiziker Renáta tanárnőnek, Miskolczi Milánnak, Molnár Martinnak, és Szeriné Hipszki Györgyi tanárnőnek.

Galéria: Pályaorientáció_2018 [31 kép]
Képleírás: [1 / 31]