Tanévkezdési tudnivalók
Létrehozva: 2020. augusztus 29. » Kategóriák: Tájékoztató

Tanévnyitó ünnepély, egyéb tudnivalók

2020. szeptember 1-én 7.h, 8.h 9.a és 9.b osztály tanévnyitó ünnepség a gimnázium díszudvarán. Az új osztályaink tanulóival egy-egy kísérő jöhet.  A többi osztály részére a saját osztálytermében osztályfőnöki órát tartunk.

Minden tanuló az első napon hozza magával a bizonyítványát és a közösségi szolgálati naplóját.

A mindennapos testnevelés órák alóli felmentésre vonatkozó kérelem letölthető INNEN.

Egészségügyi előírások

Minden tanulónak saját orrot és szájat egyaránt elfedő maszkkal kell rendelkeznie, melyet minden tanítási napon magával kell hoznia.

Erdei iskola a 7. évfolyam részére

Az iskolai munkatervben tervezett erdei iskolai program elmarad. Az eredetileg megrendelt menzai étkezések érvényesek.

Paks, 2020. augusztus 29.

Csajági Sándor