Tehetség Művészeti Iskola
Létrehozva: 2021. március 29. » Kategóriák: Tájékoztató

Kedves gimis Diákok, kedves Gyerekek!

Szeretettel hívom fel figyelmeteket egy nagyon jó lehetőségre. A Tehetség Művészeti Iskolával összefogva a jövőben különböző programokon vehettek részt. A Művészeti Iskola vár Titeket, ha érdeklődtök a színészet, színpadi szereplés, vers- és prózamondás, tánc, ének iránt. Egy kis ízelítőt láthattok a Művészeti Iskola életéből a videóban, a plakát pedig nyári táborba invitál. A tavasz folyamán a jelenléti oktatásban személyesen is be fognak mutatkozni, tartanak egy toborzót, így lehetőség lesz jelentkezni az ott folyó képzésekre. Tapasztalataitokat kamatoztathatjátok majd az iskolai műsorokban is: színes, színvonalas rendezvényeken szerepelhettek. Bízom benne, hogy aki a Művészeti Iskola tanítványa lesz, nemcsak a művészetek élményszerű megtapasztalásával lesz gazdagabb, hanem egy különleges életérzéssel is. Szeretettel várnak Titeket!

Részletekért nálam érdeklődhettek, a 75/200-423-as telefonszámon, vagy a fittne.szilvassy.ildiko@vbg.hu ímél címen.

Fittné Szilvássy Ildikó
intézményvezető helyettes