Felnőttoktatást szervezünk esti tagozaton az alábbi napokon:

hétfő, kedd, csütörtök 14:15 – legkésőbb 19:30 –ig között.

A továbbhaladás feltétele: a három évközi beszámolón és az év végi vizsgán szerzett osztályzatok.

Az esti tagozaton történő tanulás ingyenes!

Hetenként 18 tanóra hétfő, kedd, csütörtök 14 15 – legkésőbb 19 30 –ig.

Kötelező a részvétel: a három évközi beszámolón és az év végi vizsgán.

A felnőttoktatást folytató nevelési-oktatási intézménybe történő beiratkozáshoz be kell mutatni a jelentkező által elvégzett iskolai évfolyamokról kiállított bizonyítványt.

Beiratkozni bármelyik évfolyamra lehet (9-12. évfolyam) a megfelelő előtanulmányokat igazoló bizonyítványok alapján.

Felnőtt diákjainkat az érettségi vizsgára készítjük fel, melynek megléte megadja az esélyt a munkahely megőrzésére, de alkalmassá tesszük tanulóinkat a magasabb felkészültséget igénylő szakma elsajátítására, ill. felsőoktatási intézményekbe való bejutásra is, mellyel a munkavállalás esélyeit javítjuk.

Mindenképpen arra törekszünk, hogy az itt tanulók képesek legyenek a későbbiekben az élethosszig tanulás követelményének megfelelni.

Jelentkezési lap