Minden rendben.
Paksi Vak Bottyán Gimnázium

Felnőttoktatást szervezünk esti tagozaton az alábbi napokon:

hétfő, kedd, csütörtök 14:15 – legkésőbb 19:30 –ig között.

A beiratkozás előfeltétele: legalább 9. évfolyamos végzettség, vagy korábbi rendszerben szerzett szakmunkás bizonyítvány.

A továbbhaladás feltétele: a három évközi beszámolón és az év végi vizsgán szerzett osztályzatok.

Az esti tagozaton történő tanulás ingyenes!

Jelentkezési lehetőség a 8. osztályt végzetteknek is.

Ebben a típusban a szakiskolát végzett hallgatók kérhetik a tanulmányi idő beszámítását, illetve a szorgalmas tanulók osztályozó vizsgával rövidíthetik tanulmányi idejüket. A korhatár 16-99 év.

Hetenként 18 tanóra hétfő, kedd, csütörtök 14 15 – legkésőbb 19 30 –ig.

Kötelező a részvétel: a három évközi beszámolón és az év végi vizsgán.

Felnőtt diákjainkat az érettségi vizsgára készítjük fel, melynek megléte megadja az esélyt a munkahely megőrzésére, de alkalmassá tesszük tanulóinkat a magasabb felkészültséget igénylő szakma elsajátítására, ill. felsőoktatási intézményekbe való bejutásra is, mellyel a munkavállalás esélyeit javítjuk.

Mindenképpen arra törekszünk, hogy az itt tanulók képesek legyenek a későbbiekben az élethosszig tanulás követelményének megfelelni.

Jelentkezési lap

PAKSI VAK BOTTYÁN GIMNÁZIUM
OM: 036391
7030 Paks, Dózsa György út 103.
A weblap készítője: Govern-Soft Kft.